Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Kurs Japonia!

Kurs języka japońskiego dla początkujących i średnio-zaawansowanych. 

 

Ahoj!

Oferujemy zajęcia językowe prowadzone przez doświadczonego nauczyciela. Odkryj nasze przejrzyste materiały, które wspomogą Twoją naukę i zainteresowanie językiem japońskim.

Wskakuj na pokład, krok po kroku, jedna mila morska po drugiej, wspólnie dotrzemy do celu, jakim jest opanowanie tego trudnego ale i interesującego języka.

Sensei - Bartosz Gajewski

Nauczyciel języka japońskiego, korepetytor, miłośnik i popularyzator kultury japonii oraz fan Gwiezdnych Wojen. Od sześciu lat uczy języka japońskiego dzieci, młodzież i dorosłych. Dzieli się swoją pasją i motywuje swoich uczniów do poznawania świata. Nieustannie tworzy pomoce dydaktyczne i projektuje autorskie ćwiczenia, dopasowane do potrzeb swoich uczniów. Nie umie prowadzić lekcji jak szkolny nauczyciel, nie przynudza o łączniku orzeczenia imiennego i frazach przydawkowych. Stara się uczyć w praktyce, poprzez zabawę i doświadczanie, nieustannie wplata naukę w codzienne czynności. W czasie zajęć  pokieruje nauką języka tak, żeby uczeń mógł kontynuować ją również samodzielnie.

Kontakt
KURSJAPONIA.PL
DARUMA Bartosz Gajewski
tel. (+48) 697 497 081
e-mail: kontakt@kursjaponia.pl

 

Więcej szczegółów na stronie: https://kursjaponia.pl/oferta/#oferta

Opinie uczniów i rodziców o zajęciach prowadzonych przez Bartosza:

 https://www.e-korepetycje.net/bartoszgajewski/jezyk-japonski 

 

KOSZT LEKCJI:
dla grup 4-6 osobowych: 40 zł/60 min,
w przypadku zebrania grupy 6-8 osobowej: 30 zł/60 min

 

 

 

 

 

Banery/Logo